La nostra firma compta amb un equip
de professionals de
dilatada experiència i prestigi.


Absis Legal és un despatx d'advocats que des de l'any 2003
ofereix un servei integral d'assessorament i defensa jurídica,
tant personal com a empreses, a nivell nacional i internacional.
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Antonio Muñoz de Gispert
amunoz@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Fanny Porras Delgado-Ureña
fporras@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Fedra Buades Rodríguez
fbuades@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Gema García Soler
ggarcia@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Ignacio Esquirol Zuloaga
iesquirol@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Joaquim Herrera Gay
jherrera@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Jordi Creixell Surera
jcreixell@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Josep Lluís Raga Lleida
jlraga@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Manel Santa-Olalla Adell
msantaolalla@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
María Teresa de Gispert Pastor
mtdegispert@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Rafael de Gispert Pastor
rdegispert@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Sonia Buxaderas Sans
sbuxaderas@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Verónica Otero Pérez
votero@absislegal.com
despatx d´Advocats Barcelonadespatx d´Advocats Barcelona
Yolanda Perlines Landín
yperlines@absislegal.com
Carrer de Muntaner, 379, entlo 1ª, 08021 Barcelona - 935319100
Copyright © 2019 Absis Legal.  Tots els drets reservats
Avís Legal - Política de Privacitat - Política de Cookies
Absis Legal Abogados Barcelona